VyhľadávanieReklama

RealSoft


Reality Nitra


ceny podľa: x-reality.sk
Vkusne prerobený 2,5 izbový byt na predaj, Nové Zámky

Vkusne prerobený 2,5 izbový byt na predaj, Nové Zámky

Kategória: 2 izbový byt Nové Zámky predaj
Novostavba: nie
Lokalita: Cyrilometódska (čísla párne 10 - 26), Reality Nové Zámky
Okres: Reality Nové Zámky

Cena: 64 800,00 EUR (1 952 164,80 SKK)

Úžitková plocha: 57 m2

Aktualizácia: 18.04.2019


Popis: Odporúčame kúpu absolútne vkusne prerobeného 2,5 izbového bytu, nachádzajúceho sa v Nových Zámkoch na Cyrilometodskej ulici na 3. poschodí. Byt má úžitkovú plochu 57 m2 a v roku 2012 prešiel absolútnou rekonštrukciou, ktorou bolo zmenené aj jeho dispozičné riešenie. Bola odstránená stena medzi obývačkou a predsieňou, čo hneď po vojdení do bytu cez bezpečnostné dvere Adlo, umocňuje pocit domova. Z obývačky vedú ďalšie dvere do priestrannej spálne. Napravo od vchodových dverí majitelia vytvorili chodbičku do kuchyne. Táto vedie popri taktiež priestrannej kúpeľni s WC až do kuchyne, kde sa nachádza na mieru osadená kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi, ako umývačka, elektrická rúra, sklokeramická doska a chladnička, digestor, ktoré všetky v byte zostávajú. Taktiež je tu jedálenský pultík, ktorý v kuchyni zostane. Z bývalej špajze bola vytvorená menšia izba pre jedno dieťa.

V rámci rekonštrukcie boli v celom byte vymenené eletroinštalačné rozvody, odstavený plyn, vymenené okná za plastové, položená plávajúca podlaha a keramická dlažba. Jadro je z impregnovaného sadrokartónu a vaňa je rohová. V byte zostávajú aj dve vstavané skrine.

Byt je ideálny pre mladý pár s jedným dieťaťom.

V prípade záujmu si dohodnite osobnú obhliadku na telefónnom čísle 0948 373 050 a náš realitný maklér, Robo Korim, Vám ochotne poskytne viac informácii. Taktiež Vám pomôže bezplatne sprostredkovať najvýhodnejší hypotekárny úver spolu s odborným právnym a poradenským servisom.


Kontakt:
Alpia s.r.o.
A.Kmeťa 24
03601 Martin

Realitný maklér:
Bc. Róbert Korim
Tel.: 421915445670
E-mail: realityalpia@realityalpia.sk

Kontaktovať makléra

Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.


Príbuzné reality:

byty Nové Zámky
byty Nové Zámky