VyhľadávanieReklama

RealSoft


Reality Nitra


ceny podľa: x-reality.sk
Pozemok 3405 m2 na samote v blízkosti obce Demandice

Pozemok 3405 m2 na samote v blízkosti obce Demandice

Kategória: Stavebné pozemky Demandice predaj
Novostavba: nie
Lokalita: , Reality Demandice
Okres: Reality Levice

Cena: 22 000,00 EUR (662 772,00 SKK)

Aktualizácia: 15.12.2018


Popis: Ponúkame Vám na predaj pozemok na samote, neďaleko obce Demandice v okrese Levice. Plocha pozemku 3405 m2. Na pozemku sa nachádza zrúcanina pôvodnej usadlosti s rozlohou 150 m2. Objekt je zapísaný, má súpisné číslo a v minulosti mal zavedenú elektrinu, momentálne je však 20 rokov neobývaný a chátra. Objekt je vhodný na úplnú rekonštrukciu s možnosťou zachovania pôvodných fragmentov sedliackej budovy či historickej pivnice, alebo zbúranie a výstavbu rodinného domu na krásnom slnečnom pozemku na samote v obkolesení lúk a pasienkov. Na pozemku sa nachádza elektrický stĺp s možnosťou elektrickej prípojky a vlastná studňa, plyn a kanalizácia nie sú zavedené. Napriek svojej polohe medzi lúkami sa pozemok nachádza neďaleko štátnej cesty - ťahu Levice, Nové Zámky - Šahy, Zvolen. Autobusová zastávka sa nachádza na hlavnej ceste cca 50 m od nehnuteľnosti. Lokalita je vhodná na výstavbu rodinného domu (domov), farmy, podnikanie v sektore agroturizmu, otvorenie motorestu, reštaurácie, penziónu a pod.

Mierne svahovitý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, turistika, cykloturistika.

Cena 22 000 € vrátane kompletného právneho servisu a poplatkov spojených s prevodom vlastníctva nehnuteľnosti. V prípade záujmu o obhliadku kontaktujte Mgr. Peter Frančík 0948781211.


Kontakt:
Realitná kancelária KB s.r.o.
Štefánikova 57
94901 Nitra

Realitný maklér:
Mgr. Peter Frančík
Tel.: 0907736116
E-mail: bencik@akkb.sk

Kontaktovať makléra

Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.


Príbuzné reality:

pozemky Demandice
pozemky Levice