VyhľadávanieReklama

RealSoft


Reality Nitra


ceny podľa: x-reality.sk
Predaj stavebného pozemku 600m Jedľové Kostoľany, okres Zlaté Moravce !!!SUPER PONUKA!!!

Predaj stavebného pozemku 600m Jedľové Kostoľany, okres Zlaté Moravce !!!SUPER PONUKA!!!

Kategória: Stavebné pozemky Jedľové Kostoľany predaj
Novostavba: nie
Lokalita: Jedľové Kostoľany, Reality Jedľové Kostoľany
Okres: Reality Zlaté Moravce

Cena: 6 500,00 EUR (195 819,00 SKK)

Úžitková plocha: 600 m2

Aktualizácia: 23.04.2019


Popis: Ponúkame na predaj stavebný pozemok v podhorskej obci Jedľové Kostoľany. Celková výmera pozemku je 600 m2 a jeho rozmery sú ideálne pre stavbu rodinného domu: 21m x 32m. Na hranici pozemku sú k dispozícii inžinierske siete: voda, elektrina, plyn. Pozemok je situovaný v zastavanom území obce medzi rodinnými domami, vďaka čomu sú prístupové komunikácie celoročne udržiavané. Pozemok je mierne svahovitý, s krásnym výhľadom na okolitú panorámu kopcov a pohorí.
Obec Jedľové Kostoľany je vzdialená od Bratislavy cca 150 km. V tejto lokalite sú veľké možnosti rekreačného oddychu pre lyžiarov- Drozdovo, Vojšín, na kúpanie Tajch na Novej Bani, Vyhne, cykloturistika, turistika do okolitej prírody - hubárčenie, obec Topoľčianky - zámok, kone, obec Skýcov. V samotnej obci Jedľové Kostoľany sa konajú rôzne kultúrne podujatia s ľudovou tematikou.

Nehnuteľnosť je vysporiadaná a neviaznu na nej žiadne ťarchy, možnosť odkúpiť ihneď. Obec Jedľové Kostoľany disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou. Nachádza sa tu kompletná sieť obchodov a služieb.

Naša realitná kancelária TOP REALITY SLOVAKIA s.r.o. zabezpečuje kompletný právny servis v súvislosti s predajom nehnuteľností, kompletné finančné poradenstvo a tiež ochranu pred legalizáciu príjmov z trestnej činnosti podľa zákona č. 297/2008 a ochranou osobných údajov podľa zákona č. 122/2013.

TOP REALITY SLOVAKIA s.r.o. 0904-261-312
Email: info@toprealityslovakia.sk


Kontakt:
TOP REALITY SLOVAKIA s.r.o.
Moravecká 19
95193 Zlaté Moravce

Tel.: 0904261312
E-mail: info@toprealityslovakia.sk

Kontaktovať makléra

Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.


Príbuzné reality:

pozemky Jedľové Kostoľany
pozemky Zlaté Moravce